Piaggio skipper

Shitet nga: Egli 17 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Italjet
Shes motorr piaggio 125 shum i mbajtur dhe shum i paster 2-kohesh ipa hapur ndo1her ne grup i ardhur nga Zvicra dokumenta te rregullta deri ne dt 10-12-2019 cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim