okazion dhe ndrrim

700 LEK

Shitet nga: toni 08 Gush 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Italjet
Motorr 250 ne gjendje te mir me letra te preme
Leaflet
Në fillim