Pcx Honda 2012

1 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: LoReLi 23 Gush 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Honda
Modeli
PCX
Honda pcx i 2012 ne gjendje perfecte injeksjon dhe opsionin start end stop motori ka 11 mij km esht me dogan Shitet me tvsh nga dyqani ska nevoj per noter cmimi 1900 euro pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim