Honda Skuter Dylan 150cc viti 2002 ****Okazion****

1 300 EUR

1 600 EUR

Shitet nga: Altin 20 Jan 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Honda
Modeli
Dylan
Shitet. Honda Skuter Dylan 150cc viti 2002. Gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera
I mbajtur per merak .
Periodikisht pjeset e ndrrimit jane vene te Hondes.
Ferrotat para mbrapa te ndrruara .
Goma e pare dhe e pasme te sapo ndrruara.
Vaj filtra te ndrruara.
Ftofje me uje sistem qarkullimi ne radiator me ventilator.
Ka si aksesor xhamin baulen edhe 1 kaske
Siguracion , S.G.S. 08/2020 .
Super gjendje motorrike sic shihet edhe ne foto.
Shume praktik i manovrueshem edhe Elegant.
Shitet per arsye te nje motorri me kubik me te madh.
I gateshem per cdo lloj prove .Cel +355696511122
********** 1300 euro diskutohet ***********
Leaflet
Në fillim