Gilera Nexus

2 000 EUR

Shitet nga: koli 24 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Gilera
Modeli
Nexus
Shitet motor Gilera Nexus 500cc,me 30,000 km,ne gjendje shum te mir.Shitet dhe me keste
Leaflet
Në fillim