Honda

1 600 EUR

Shitet nga: Ahmet 19 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Gilera
Modeli
Nexus
Shitet motorri honda 500cc me dogane te prer dhe ne super gjendje. Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim