Gilera Nexus 500 centenario

2 800 EUR

Shitet nga: Arbi 26 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Gilera
Modeli
Nexus
Gilera nexus 500. Ne gjendje perfekte. Mjaft i shpejte komod dhe ekonomik. Shitet 2800 euro ose nderrohet me makine.
Leaflet
Në fillim