Motor Gilera GP 800

3 999 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: bledi 02 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Gilera
Shes Motor Gilera GP 800 75 Hp Motori eshte nje nder skuterat me te shpejte ne bote prandaj ata qe nuk e njofin si motor mos kontaktojne fare
motori ka vetem 30.000 Km
Motori eshte ne gjendje shume te mire dhe me gjith sherbimet e bera goma te reja
Leaflet
Në fillim