Shitet okazion Aprilia Scarabeo 125cc 2010

1 300 EUR

Shitet nga: Aldo 31 Korr 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Scarabeo
Aprilia Scarabeo 125cc viti 2010 ne gjendje prefekte motorri i sapo ardhur nga italia 1 muaj ka qe i jan prere letrat dhe targa 21000 km origjinale motorrit i jepet me patent makine cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim