Aprila

495 EUR

550 EUR

Shitet nga: Marko Gjeci 20 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Scarabeo
Aprila scarabeo 100 cc 4t , me letra te rregullta te paguara deri ne korrik 2020, motorri eshte ne gjendje shum te mire, motori ka dhe valixhe orgjinale mbrapa !
Marko Gjeci
0693826383

WhatsApp:
0693826383
Leaflet
Në fillim