Shitet motori

300 EUR

Shitet nga: Demo 24 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Fier
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
SR
Shitet motorri 50cc Aprilia Italian
Motorri ka nje problem te kabratori dhe nuk ndizet.
Rregullohet shume lehte,por nuk e kam çuar te servisi.
Nga anet e tjera motorri eshte ne super gjendje.
Fasho-piston te ndërruara.
Motorri eshte me radjator dhe me pompe uje i cili mund te perdoret edhe me Antifriz.
Motorri eshte 2-T .Me mishell.
Motorri eshte teper ekonomik.Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi:300€.i diskutushem.
Tel:0692401252.
Leaflet
Në fillim