SUPER MOTORR APRILIA ATLANTIC OKAZION

1 500 EUR

Shitet nga: motorr 04 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Atlantic
shitet aprilia atlantic i vitit 2004
500 cc me letra te rregullta
te sapo paguara
asnjelloj mangesie
te gjitha sherbimet e bera ne kohe
i gatshem per prove nga ana juaj
kudo.dhe kurdo te deshironi
nxitoni vera po afron
esht super mjet
Leaflet
Në fillim