APRILIA ATLANTIC -04

1 200 EUR

Shitet nga: Agjensi Udhetimesh 27 Korr 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Pogradec
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Atlantic
Shitet motor Aprilia Atlantic,198 cc!
Motori eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorike.
Agjensi Udhetimesh
00355683030000
Leaflet
Në fillim