Publikuar: Qer 25 2022 12:59

Shitet Motorrat 450cc 2019

EUR

Publikuar: Qer 25 12:59
Shikime: 1257
Shitet motorrat Kawasaki kross 450 kubik. Jane te vitit 2019. Kane vetem 43 ore pune. Kan ardh nga Anglia dhe me jane me dogane te paguar.
Ne super gjendje motorrike dhe xhenerike,te pa perdorur ne Shqiperi. Mund ti provoni dhe ti kontrolloni te mekaniku juaj i besuar
Shiten 10.000€ te dy. Cmimi pak i diskutueshem!
Ky cmim eshte nese meren te dy , vec e vec kane cmim tjeter.
Per me shume kontaktoni ne :
Whatsapp +355694115558
Telefon +355685050870
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1257
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 3880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685050870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione