Publikuar: Qer 27 2022 02:25

Kawasaki Versy 650 cc

EUR

Publikuar: Qer 27 02:25
Shikime: 2060
Shitet Kawasaki Versys 650 cc.Viti 2007.Me dok te rregullta te paguara deri Jan'23. Sherbime te bera (Vaj,filtra,Kandele,Bobina)2 gomat te reja Bridgestone,me aksesore extra (Xham i larte i erret,Hekura per mbrojtjen e grupit,Drita led plus lupa ,Mbrojtese duarsh,Valixhe Givi me mbeshtetse 46lt per 2 kaska,Mbajtese dhe karikues celulari)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2060
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 3880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692021792

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione