Suzuki 650 V Strom

3 800 EUR

Shitet nga: Suzuki 27 Gush 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
V-Strom
Shitet ne gjendje super te mir,mund ta coni ku te doni me 38000 km me xham ekstra,hekura mbrojtes,hekura per valixhe,marmit leovinci mbrojtese dorezash,ngjyr ushtarake dhe nje kaske.
Leaflet
Në fillim