Marmite origjinale Yoshimura per scuter ose papaq

60 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Raxhi 05 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Husaberg
Modeli
FS 550 R
Marmite origjinale Yoshimura per scuter ose per papaq. E re, e paperdorur asnjehere. Cmimi 60 euro

Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa letra, motorre sportiv dhe motorre per cross. Gjithashtu blejme dhe shesim marmita, valixhe, kaska dhe xhupa apo cizme motorresh te perdorur. Paguajme me leke ne dore, vijme e marrim motorrin direkt ku ndodhet. Per me shume ne FACEBOOK : Moto Raxhi Garage
Raxhi - 0698421215
Leaflet
Në fillim