kerkoj motor cros 125 kubik me letra

Shitet nga: visi 27 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Honda
Modeli
Dylan
prsh...jam interesuar me ble një motor kros 4 kohesh 125 kubik me letra te regullta dhe ne gjendje te mir ...kush ka te me telefonoj ne numrin cel..0688844441....ju flm nga Visi
Leaflet
Në fillim