Kros 100% mali

1 500 LEK

Shitet nga: Geri 31 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR
Moto cross honda me grup lifan 200cc super ekonomik dhe super fuqi ... goma 100% mali DURO.. pa dokumenta
I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE N MAL

Cmim i pa diskutushem !
Leaflet
Në fillim