Aprilia Dorsoduro Factory 750cc

3 800 EUR

4 300 EUR

Shitet nga: Aprilia 21 Jan 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Aprilia
Shes Aprilia Dorsoduro me cilindrate 750cc. Ne vleren e mjetit perfshihen 2 marmita origjinale REMUS (extra). Motorri disponon edhe marmitat e veta origjinale. Mjeti eshte i pershtatshem per autostrade, per terrene malore dhe per qytet. Nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje shume te mire. Letrat e paguara deri ne prill 2020. Mund te nderrohet me makine te vogel ose me skuter. Cmimi diskutohet pak
Aprilia
0692905283
Leaflet
Në fillim