Published: Korr 13 2018 11:34

Honda hornet 600

EUR

Published: Korr 13 11:34
Views: 13
Shitet honda hornet 600 !
Motorri esht me 15 mij kilometra i sapo targuar i pa perdorur ne shqiperi. Viti 2005. Dokumentat te sapo paguara per 1 vit ! Esht ne gjendje shum te mir pune dhe i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi 2700 euro i diskutueshem!
Nr tel . 0698886721
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
13
Buy now

Delivery via “TNT”: from 5130 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698886721

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information