Motorr Em72 Viti 1955

12 000 EUR

Shitet nga: Sead 19 Pri 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet motorr Em72.
Viti 1955
I bame me te gjitha gjerat origjinale
grup i ri edhe impiant elektrik i ri
i kthym prej 6v ne 12v
goma te reja
ka vtm 500 km asht ende i pashtrum
Me targa dhe dokumenta te rregullta
Leaflet
Në fillim