Motor Yamaha

2 500 EUR

Shitet nga: Motor 12 Qer 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Korçë
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Virago
Ne gjendje perfekte me targa dhe karta greke dogana shkon diku tek 50000lek t reja esht e perfshir ne cmim sherbimet i ka t gjitha t bera vetem n whatsap ju lutem
Leaflet
Në fillim