Yamaha Dragstar 1100 -02

3 800 EUR

Shitet nga: GN Auto 10 Jan 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motorri eshte ne gjendje shume te mire pune i personalizuar,goma te reja, te gjitha sherbimet e bera marmitat me zhurme dhe silencioze. valixhe lekure te bera me porosi. 48037 km . Letra per 1 vit te paguara . Mund te na vizitoni edhe ne Instagram Ne faqen ton GN Auto . Faliminderit
GN Auto
0692762665
Leaflet
Në fillim