Shitet Suzuki VT 800cc viti 2000

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Motor 10 Tet 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
VX
Shitet Suzuki vt 800cc viti 2000 ne gjendje shum te mir motorike dhe estetike .motorri esht i punuar ne itali .ka vetem dokumenta italiane mund ti behet dogana pa problem.i gatshem per çdo prov .çmimi pak i diskutueshem.mundesi nderrimi me makin motorri ndodhet ne shkoder .
Leaflet
Në fillim