SUZUKU INTRUDER

2 200 EUR

Shitet nga: koli 24 Jan 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Intruder
Shitet Suzuki Intruder 400cc,ne gjendje shum te mir.Me dokumenta te paguara per 1 vit. ,Me te gjitha sherbimet e bera.Shitet dhe me keste
Leaflet
Në fillim