Shitet motorri

5 500 EUR

Shitet nga: ilir 23 Gush 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Fier
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Intruder
Shitet motorri 800cc me dokumenta dhe siguracion te rregullt ..me sherbime te kryera si vaj filter dhe goma te reja
Me inokset sikur nga fabrika
dhe valixhet e saj orgjinal sikur ne foto
Me 9808 km te vetat
Motorri esht i ardhur nga anglia dhe i gatshem per cdo prov
Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim