MOTO GUZZI Nuovo Falcone 500cc

4 999 EUR

Shitet nga: ERJON 21 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Moto Guzzi Nuovo Falcone 500 cc i vitit 1970
eshte ne gjendje te shkelqyer teknike ..me cdo pjese origjinale .duke filluar nga boja e deri tek aksesoret. motor i pershtatshem per njerez te apasionuar pas ketij lloj motori.motor per koleksioniste.me 2 ulese..cdo gje funksionale ..me vetem 4000 km.ka targat e reja dhe cdo gje te paguar.me letra te rregullta.me targa te reja .i gatshem per cdo lloj prove.cmimi 4999 euro i diskutueshem.mundesi nderrimi me motor tjeter/// viber ..whatsapp
Leaflet
Në fillim