OKAZION RRULOT PER fasfood .

4 800 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Jetmir 10 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
KLX
OKAZION OKAZION......SHITET RRULOT ME TE GJITHA PAISJET.. GATI PER PUN DEKOMENTACION TE RREGULLTE. ...PER MOMENTIN JAN MBYLL DEKOMENTAT Por RIHAPEN. RRULOTI HAPET ANSORE ME PISTONA..rruloti shitet 5500 euro. ..ose ndrrohem me vw caddy bmw benc audi x5 x6 furgon mallrradh. ..ose ndonje makin tjeter sipas marveshjes dhe + - diferenc lekesh..nr kontakt 0686800002 ose 0699883888..shitet nga jetmir hidri
Leaflet
Në fillim