Honda Shadow 750cc 2005 ne gjendje perfekte!!!

4 500 EUR

5 150 EUR

Shitet nga: arbri 09 Gush 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Chopper/Coustom
Prodhuesi
Honda
Modeli
Shadow
Shadow 2005, 15 mij km, letrat deri korik 2020 sherbimet vaj filtra kandele te sapo kryera Xhami dhe mbrojtsja e pjeses te poshtme jan shtuar ekstra dhe kane kushtuar 600 euro te dyja. Motor tipik cruiser! Motori shitet ose ndrohet me motor tjeter
Leaflet
Në fillim