Publikuar: Mar 28 2023 12:33

Motorr ATV 250 CC 2022 Full Extra 00 KM Full Optio QUAD KUAD

Publikuar: Mar 28 12:33
Shikime: 885
ATV 250 CC Full Extra 2022

Fuqia motorike:250cc(kubik)
Transmisioni:Automatik
Madhesia e rrotave:22x10.00-10"
Kilometrazha:Digital
Super Line (Benzin)
I ri Fringo 00 Km
Ndezja:Elektronike
Triger para, mbrapa centrall
Low Beam(Dritat e shkurtera) High Beam(Dritat e Gjata)
Mbushes:2-USB Ports
Bejm Transportin dhe ne Shqiperi
+38345279209Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
885
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 6380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione