Motorri SYM

1 500 EUR

Shitet nga: Francesko 25 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet motorri ne gjendje te shkelqyer totale si xhenerike dhe nga boja
Pa dokumenta ,kambio automat
Francesko
0694904782
Leaflet
Në fillim