Shitet 4 Gomshi

2 500 EUR

Shitet nga: Francesko 07 Nën 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motori ne gjendje shum te mir me letra te regullta goma te reja me gjendje perfekt nga ana motorike dhe xhenerike
Francesko
0697582997
Leaflet
Në fillim