Motorri eshte 300 kubik me dy pistona

2 500 EUR

Shitet nga: Ilir 30 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Mat
Motorri eshte 300 kubik me dy pistona dhe ka bere 1780 milje. Me dokumenta te huaja pa dogane. Shitet ose ndrrohet me makine te vogel kamio automatike
Leaflet
Në fillim