Shitet Yamaha R1

2 300 EUR

2 700 EUR

Shitet nga: Dini 18 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YZF
Shitet Yamaha R1 me dokumenta te rregullta Shqiptare. Ne gjendje shume te mire. Prodhim i vitit 2000-2001 me plastika extra me gjithe sherbimet e kryera dhe goma te reja. Mundesi nderrimi me Scuter 500cc ose 650cc
Leaflet
Në fillim