Yamaha xt660r

2 200 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: yamaha xt 02 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Mat
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
XT
Motorri esht ne super gjendje me letra dhe siguracion te paguar deri ne gusht 2016
yamaha xt
0685605763
Leaflet
Në fillim