Motorr Yamaha 900cc Abs

4 700 EUR

Shitet nga: Elton 03 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
TDM
Shes motorr Yamaha 900 cc me te gjitha dokumentat perkatese te bera para 1 muaji dhe te gjitha sherbimet e bera...Motorri nuk ka nevoje per asnje gje ...Eshte ne gjendje perfekte ..!! CMIMI 4700 euro ....Pak i diskutueshem..!!
Nr cel :0683461601
Elton
Leaflet
Në fillim