Yamaha Cungus 4kohesh

850 000 LEK

Shitet nga: Eli 26 Gush 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet motorri i sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar dhe me letra shqipetare te prera per nje vit,motorr 125cc ne gjende shum te mir pune,cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim