Yamaha crypton x 135 sport

1 200 EUR

Shitet nga: martin cela 06 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Yamaha
shitet yamaha crypton x 135 cc sport
me 25 mij km ne gjendje shum te mir i vecante nga te tjeret
ka 300 euro pjes extra si marmit sport sp sport power diskofren te madh sic duket ne foto mbrojtse gushe per papastertit qe mund te hyjne ne motorr si dhe esht me sistem alarmi origjinal i yamahes
martin cela
0685651218
Leaflet
Në fillim