Motorr Atv

2 000 EUR

Shitet nga: Skerdi 10 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Yamaha
Motorr me 4rrota atv 300 kubik automat dhe indietro shume pak i perdodur 1300km viti 2014 pa letra
Leaflet
Në fillim