Yamaha Majesty 250cc

1 350 EUR

Shitet nga: Vani 05 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Majesty
Shitet Scooter Yamaha Majesty 250cc,me te gjitha sherbimet te kryera,e sapo lyer,vajra filtra dhe kandele te sapo nderruara,dritat xenon,gomat Michelin ne gjendie shum te mire 70%,dokumentat e prera der ne qershor 2020,motori jepet bashke me dy kokore dhe valixhen e pasme,esht ne gjendie perfekte,i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj
Leaflet
Në fillim