Yamaha Fz6n 600cc

2 500 EUR

Shitet nga: Gledi 21 Qer 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
FZ
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,TE PAGUARA DERI NE TETOR 2019..
Motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe me 37000km.Vaj filtra te nderruara cdo 6000km, goma Pirelli Diablo Rosso II ,sinjale,pasqyra portatarga BARRACUDA plus origjinalet, canta anesore GIVI dhe parabrezza PUIG( aksesore me vlere 500euro)
Leaflet
Në fillim