Vespa Pk 75 cc

67 500 LEK

75 000 LEK

Shitet nga: Arber 07 Tet 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Vespa
Motorr Vespa PK 75, servis motorri dhe gjithshka , funksionale me 4 marshe , motorr per te apasionuarit . eshte ne gjendje shume te mire ,
Arber
  Online
0696112202
Leaflet
Në fillim