Vespa 150cc

3 600 EUR

Shitet nga: Tonitirana68@yahoo.com 21 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Me 0 km, 2018, 2 vjet garanci, 3600euro perfshihen edhe shpenzimet e targave qe do te thote ia vini targen ke dyqani dhe shkoni ku te deshironi.
Tonitirana68@yahoo.com
0674154434
Leaflet
Në fillim