VESPA P200E

2 499 EUR

123 456 EUR

Shitet nga: Mario Dajko 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET VESPA PX 200 I RESTAURUAR DERI NE GJENE ME TE VOGEL, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE ME TARGE TE PERSONALIZUAR ose NDROHET
Mario Dajko
0696940914

WhatsApp:
0696940914
Leaflet
Në fillim