Piaggio Vespa GTS 2016

4 450 EUR

Shitet nga: Aleks 17 Gush 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Vespa
Modeli
GL
Piaggio Vespa GTS 250cc i 2016 i ri.Frena Abs,radiator uji dhe injeksion.Cmimi 4450 euro.
Leaflet
Në fillim