Vespa 50cc me 3marshe

350 EUR

Shitet nga: Klodi 03 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET Miti VESPA 69cc me motorr te bere, tre marshe.
Nuk perdoret prej rreth 1 viti e gjys. Nuk disponon dokumenta dhe paketa elektrike nuk i punon.Gomat jane shume te mira. DO RESTAURIM...Shitet ose ndrohet me ndonje mjet ne gjendje pune..
Leaflet
Në fillim