Suzuki V-Strom DL650

2 790 EUR

Shitet nga: Xhelal Bajrami 12 Jan 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motor Suzuki V-Strom 650cc i ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire pune, serviset e kryera, targa Kosovare. Per info shtes kontakt 044121895 dhe viber +38344121895. Ndrrim nuk bejm faleminderit Xhelali, Qmimi 2790€, Motori gjindet ne Ferizaj Kosovë
Xhelal Bajrami
+38344121895
Leaflet
Në fillim