Suzuki intruder vz1500m90

6 800 EUR

Shitet nga: Suzuki 26 Gush 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet suzuki vz1500 m90 viti i prodhimit 2010 regjistrimi i pare 2011. I blere ne Prishtine ne dyqan me 0 km. Gjendja perfekte dhe ka pak mbi 40mi km.
Leaflet
Në fillim