Suzuki Burgman 650 Executive ABS 2008

Shitet nga: Ardi 20 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motori ka 27000 km dokumenta deri ne korrike te 2020 eshte ne gjendje te shkelqyer si ne anen vizuale ashtu dhe motorike .
Te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra si dhe bateri te re dhe ferrota te gjitha pjeset te ardhura nga jashte.
Xhami para me butone.
Pasqyrat me palosje .
ABS. Cdo gje ka funksionale.
Motori posedone edhe valixhe mrapa
Leaflet
Në fillim